قط چند گام ساده تا آموزش مجازی و دریافت گواهینامه معتبر و بین المللی


شرکت در ارزشیابی پایانی از طریق ارسال پروژه یا آزمون آنلاین و اخذ مدرک

بسته آموزشی را مطالعه کنید و سوال هایتان را از اساتید ما بپرسید

آنلاین ثبت نام کنید و بسته آموزشی را درب منزل یا آنلاین دریافت نمایید

هرتعداد دوره آموزش مجازی میخواهید انتخاب کنید

اطلاعات دوره آموزشی


نام دوره : دوره آموزش زبان انگلیسی متوسط

‌‌‌‌‌‌‌نحوه برگزاری: مجازی

مدت دوره: 60 ساعت

هزینه دوره: 5000000 ریالتوضیحات:

 آیا هیچ فکر کرده‌اید که دسترسی به اطلاعاتی که دیگران از آن بی‌بهره‌اند، چقدر می‌تواند جالب باشد؟ یا صحبت کردن با افراد خارجی که دیگران نمی‌توانند با آنها ارتباط برقرار کنند؟ شاید هم شرکت در سمینارها و جلساتی که به زبان انگلیسی برگزار می شوند، همیشه موضوع مورد علاقه شما بوده است.

در طول تاریخ همواره برقراری ارتباط از بزرگترین دغدغه های جوامع بشری بوده و امروزه در هزاره سوم و در عصرتکنولوژی، اطلاعات و ارتباطات بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است. کامپیوتر، اینترنت، ماهواره و ... به کمک هم دنیای بزرگ ما را به دهکده ای جهانی تبدیل کرده اند. دهکده ای کوچک به وسعت جهان پهناور که در آن دانستن زبان انگلیسی کمترین نیاز هر فرد برای برقراری ارتباط با افراد و یا آشنایی با فرهنگ کشورهای دیگر است. پر واضح است که زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک افراد، پررنگ ترین نقش را در ارتباطات بر عهده دارد. بنابراین برای هر کسی لازم است تا یادگیری زبان انگلیسی را در اولویت قرار دهد.

با توجه به رشد ارتباطات و لزوم یادگیری زبان انگلیسی در همه جنبه های زندگی امروز، بدون شک فراگیری زبان انگلیسی می تواند گامی مهم در ارتقاء کیفیت زندگی و موقعیت شغلی شما باشد. به همین خاطر  ما دوره آموزشی زبان انگلیسی متوسط را در مرکز آموزش مجازی رشد ارائه میکنیم.

دوره آموزشی زبان انگلیسی در 3 سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته ارائه خواهد شد که در دوره حاضر به توضیح سطح متوسط می پردازیم. زبان آموزان محترم در هر قسمت با توجه به راهنمای گفته شده عمل کنید تا بهترین نتیجه را از یادگیری این دوره کسب کنید.

اهداف آموزشی این دوره : 

-  تقویت مهارت های شنیداری زبان

- تقویت دانش واژگان انگلیسی

- تقویت مهارت ها در حوزه قواعد زبان انگلیسی

مخاطبان دوره : 

- علاقه مندان به زبان انگلیسی

- مدیران بازرگانی

- دانشجویان و...

روند برگزاری دوره اموزشی زبان انگلیسی، متوسط:

زبان انگلیسی، متوسط یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه زبان انگلیسی در مرکز آموزش مجازی رشد می باشد. علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی، متوسط پس از ثبت نام در دوره، بسته آموزشی زبان انگلیسی را در درب منزل دريافت می نمایند. پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و شرکت در آزمون ، گواهینامه معتبر زبان انگلیسی،متوسط را به صورت رایگان از مرکز آموزش مجازی رشد دريافت نمایيد.


شما می توانید گواهینامه ها و ترجمه های دیگر را انتخاب کنید
ترجمه به فارسیترجمه به آلمانیترجمه به فارسی (ویژه کارمندان دولت)