سوالات متداول ایزو

مجوز فعالیت مرکز رشد از کجا می باشد؟

پردیسان علوم پژوهش محور رشد (کنسرسیوم اعتبارسنجی پایش)مجوز فعالیت از سازمان صنعت، معدن و تجارت و در نتیجه با یک واسطه زیر مجموعه IWF می باشند( اتحادیه اروپا ).

مراحل گرفتن ثبت فنی چگونه می باشد؟

فرم مشخصات محصول را کامل پر می کنند و سپس گواهی امضا می گیرند .

چگونه شما با ممیزی ایزو صادر می کنید و چطور می توان از استقرار اطمینان کرد؟

اولا گزارشات ایزو باید مستند باشد یعنی هر چیز که نوشته باشد تصاویر مربوط به آن ضمیمه شود ثانیا امکان بازدید غیر منتظر وجود دارد.  ثالثا ایزو یه سیستم بهبود کیفیت است هرگونه تقلب در اخذ آن اول به خود شرکت آسیب می رساند.

تعهد مدیریت به نظام مدیریت کیفیت چیست؟

اگر آنجایی که مدیران مشغله فراوانی دارند معمولا اهداف متعددی را در ذهن دارند گاهی اوقات برای کسب سود بیشتر کیفیت را کاهش می دهند تعهد مدیریت یعنی اینکه مدیران تعهد کتبی بدهند که در هرحالت کیفیت را توسعه دهند.

تندیس رشد چگونه صادر می شود ؟

براساس رزومه شرکت صادر میشود.( اما رزومه حتما باید مستند باشد )

ایزو چیست؟

یک سیستم مدیریت کیفیت هست انواع مختلفی از ایزو وجود دارد ایزو نشان میدهد که شما کیفیت مشخصی را در سازمان خود پیاده سازی کرده اید و شرکت شما براساس آن سیستم کیفیت فعالیت می کند. بطور مثال سیستم..یک سیستم مدیریت کیفیت است که نشان میدهد شما در تولید مواد غذایی استاندارد های سلامتی را حفظ کرده و محصول غذایی شما یک محصول سالم است و یا ایزو 9001 نشان میدهد که شما در زمینه فعالیته های خود بهبود مستمر در ارایه سرویس دهی به مشتری را در همه جوانب رعایت کردید یا ایزوی 14001 نشان میدهد که شما ایمنی های زیست محیطی برای حفاظت از محیط زیست را در برنامه خود دارید یا OHSAS نشان میدهد که شما شرایط ایمنی را در کارگاه خود و یا کارخانه خود پیاده سازی کرده اید به طور کلی ایزو یک چک لیست است که شما با رعایت آن چک لیست ایزوی مربوطه را اخذ می کنند.
منظور از انطباق و یا عدم انطباق هم این رعایت و یا عدم رعایت چک لیست است و شما به ازای رعایت در صد قابل توجهی از این چک لیست بنا به شرایط شرکت ایزو دهنده موفق به اخذ ایزو میشوید مثلا بعضی از ایزو ها نیاز به انطباق بالای 80 درصد و بعضی ها بالای 90 در صد و به همین ترتیب .

تاثیر ایزو برای مهاجرت چگونه می باشد؟

اگر شرکت شما شرکتی باشد که استاندارهای بین المللی را رعایت کند این مسئله برای اخذ اقامت کار بسیار مفید می باشد و چنانچه و همچنین برای اخذ ویزای . کار ایجاد کسب و کار در خارج کشور و بطور کلی هرنوع اشتغال زایی برای خارج کشور مفید است و چنانچه ایزو به زبان فارسی است باید ترجمه رسمی شود.

پکیج خود آموز دقیقا چه محتوایی دارد ؟

پکیج خودآموز یک بسته آموزشی است که مراحل مستقر کردن یک ایزو را در سازمان مرحله به مرحله به شما آموزش میدهد

آیا پر کردن فرم حسن انجام کار واجب است ؟

از آنجایی که صدور گواهینامه های ایزو الزاما با ممیزی قابل انجام است و مستندات شما در پوشه های لازم جهت بازرسی های احتمال کارشناسان صنعت معدن و تجارت ذخیره میشود ، کامل بودن مستندات شما بسیار ضروری است.

آیا میتونم به دلخواه خود سپاسنامه و تقدیرنامه سفارش بدم؟

نکته قابل توجه این است که بنا به دلخواه شما قابلیت طراحی سپاسنامه و تقدیرنامه وجود دارد

آیا میتوان فقط مستندات و الزامات را سفارش داد و از تندیس، گواهی نامه و سپاسنامه استفاده نکرد؟

بله، شما بصورت مجزا از هر یک از خدمات ما که بخواهید می توانید استفاده کنید.